Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 27 kwietnia 2014

Balkonowo-tarasowe inspiracje cz.IIZbliżająca się Majówka to dla mnie czas oficjalnego otwarcia sezonu letniego. Wakacyjne wyjazdy planuję najczęściej spontanicznie. Najchętniej na własnym tarasie z przeglądając katalogi, foldery, odwiedzając ciekawe miejsca " w sieci" szukam inspiracji letnich wojaży. Często jednak nie chce mi się ruszać z własnego, małego ogródka. I wtedy te wszystkie świetne miejsca mam ochotę zaprosić do siebie. Czemu nie? Czasem wystarczy kilka drobiazgów by poczuć smak i zapach egzotyki. A wtedy nawet podróż palcem po mapie może być relaksująca i pełna wrażeń, oczywiście tylko tych pozytywnych.

Urlop nad morzem. Bez tłumu plażowiczów, swobodnie. Hamak i ja. Oczywiście najlepiej żeby było słonecznie. Ale nawet w strugach deszczu wypoczynek w takim otoczeniu może być przyjemny. Wystarczy przeliczyć pieniądze zainwestowane w wyjazd do przereklamowanego nadmorskiego kurortu i te wydane na kilka drobiazgów umilających wypoczynek na własnym balkonie. Satysfakcja gwarantowana!A może tak: minimum sprzętów, ale za to dużo zieleni? Spokojne dodatki. Naturalne kolory ziemi oraz naturalne materiały świetnie grają z zieloną przestrzenią. Zieleń i minimalistyczne otoczenie to zawsze idealne tło do letniego wypoczynku!


Koktajl soczystych kolorów oraz kobiece dodatki. Kolorowe lampiony, poduszki i miękkie tkaniny (nawet dywan pod stopami!), pachnące świece stworzą miłą atmosferę. Kilka kwitnących krzewów i będzie jak w bajce!


A może turkusowa laguna? Delikatnie i świeżo. Biel i odrobina szarości. Turkus ożywi całość. W takim otoczeniu nawet osoby kompletnie "zielone" w temacie zieleni poczują się jak .....ryba w wodzie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz