Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 15 września 2015

Projekt łazienki z zabudowaną pralką i suszarką


Szara łazienka to oczywiście nie nowość. Kolor szary pojawił się w łazienkach już dosyć dawno i zdetronizował królujące beże i brązy. Szary jest kolorem neutralnym. Do szarej łazienki łatwo jest dobrać kolorowe dodatki, które ją ożywią lub neutralne, które dodadzą szarej łazience elegancji.
Ta łazienka z założenia miała być właśnie szara. Na ścianach i podłodze królują więc płytki i mozaika w kolorze ...szarym. Szafka podumywalkowa w kolorze drewna ma za zadanie ocieplić nieco te szarości. Życzeniem właścicieli było zmieszczenie w niej zabudowanej pralki z suszarką. Łazienka jest długa i wąska, więc zabudowana część z ukrytymi urządzeniami skróci optycznie pomieszczenie. A zdjęcie morskiego krajobrazu doda łazience głębi i nieco wakacyjnego charakteru. Kompromisem pomiędzy pragnieniami właścicielki (wanna!) i właściciela (prysznic!) mieszkania jest umieszczenie wanny z parawanem, co choć w pewnym stopniu pogodzi oba stanowiska :).
1 komentarz:

  1. Imponuje szczególnie oświetlenie tej łazienki, kiedy będe odbierał swoje mieszkanie od pcg.pl to musze wdrożyć kilka pomysłów. Szkoda, że nie trafiłem na bloga wczesniej, mógłbym się zainspirować twoim projektem i wdrożyć niektóre rozwiązania u siebie.

    OdpowiedzUsuń