Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 26 sierpnia 2015

Poszła Ola do przedszkola........


Trudno uwierzyć, że to już koniec wakacji. Jak zwykle zbyt szybko minęły. W tym roku debiutujemy w przedszkolu. Jak wskazuje tytuł posta - Ola idzie do przedszkola. A w zasadzie już poszła. Ciężkie rozstanie dzisiejszego ranka za nami. Nie obyło się bez łez. Za to po przedszkolu bardzo przyjemnie jest wrócić do swojego pokoju, gdzie wszystkie zabawki są tylko na wyłączność małej właścicielki :).
Ciężko wracać do blogowania po tak długiej przerwie. Prawie siedem miesięcy. Tęskniłam. Zaglądałam do blogowego wnętrzarskiego świata, ale brakowało mi impulsu, pomysłu, żeby sama coś tworzyć. Nie wyobrażam sobie jednak siebie bez wnętrzarskiej części mojego ja :), ak kolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało. Zaangażowałam się więc w pewien projekt, który mam nadzieję, że będzie początkiem czegoś fajnego. Gdybym miała podsumować te siedem miesięcy "nie bycia" blogerką to brzmiało by to miej więcej tak:


Nie żebym przesadnie wierzyła w motywacyjne hasła. Ale to jest akurat bardzo prawdziwe. Jeśli sami nie ruszymy pewnej szanownej części swojego ciała, to nie ma co liczyć, że ktoś lub coś zrobi to za nas (choć miło by było, żeby tak się czasem działo).

2 komentarze:

  1. Z łezką w oku wspominam dzień, kiedy moja J. poszła pierwszy raz do przedszkola... Nagle miałam TYLE czasu. I wtedy zaczęłam pisać bloga, ha, ha. Żadnych wzniosłych powodów. Nuda, ot co. ;-) Zazdroszczę Wam, że przedszkolny czas dopiero zaczynacie. To genialny okres. My go właśnie kończymy i bardzo mi z tego powodu smutno.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiem, wiem przedszkolny czas szybko minie i będą większe wyzwania. Przerabiam to ze starszym, który w tym roku zaczyna piątą klasę. A dodatkowy czas do zagospodarowania bardzo by się przydał.

    OdpowiedzUsuń