Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 10 grudnia 2014

Pokój małej dziewczyniki.


Nie samymi Świętami człowiek żyje. Dzisiaj chciałam pokazać pokój mojej córci, która ma prawie 2 lata i osiem miesięcy. W najbliższym czasie planuje zmiany w jej pokoju, zmianę łóżeczka, pewnie meble dostaną też nowe życie, bo te mają już swoje lata. (Wszystkie meble Mała odziedziczyła po swoim starszym bracie, którego pokój pokazywałam tu). Punktem wyjścia do urządzania pokoju były w właśnie meble. Założenie było takie, żeby pokój był kolorowy i wesoły. Trochę inspirowałam się tym pokojem, stąd właśnie pochodzi pomysł na tapetę. Zdecydowałam się na połączenie zieleni i różu, choć nie jest to moje ulubione połączenie kolorów. Teraz planuje uspokoić trochę kolorystycznie królestwo mojej córci. Choć róż pewnie zostanie. To jej ulubiony kolor. Mała uwielbia koty. Jest dużo kocich motywów w dodatkach i dekoracjach dla dzieci, więc żeby dokonać jakiejś selekcji wybieramy koty w okularach. Mam nadzieję, że za jakiś czas pokażę pokój po zmianach, a na razie zbieram inspiracje.
6 komentarzy:

 1. Ładnie :) ciekawa jestem jak się sprawdzają te kraciaste dywany - nie robią się po jakimś czasie przybrudzone? Gdy widzę w Ikei moj ulubiony dywan w czarno-białe pasy, który nie ma już nic wspólnego z bielą, to nieufnie patrzę na jasne dywany... A gdybyś postawiła na róż i nie miała co zrobić z tą zieloną komodą, to ja ją z chęcią przygarnę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz, niestety te dywany łatwo się brudzą i wymagają częstego czyszczenia :( Ten w pokoju syna w jasno-czarną kratę jest trochę łatwiejszy w utrzymaniu. Co do komody, to zastanawiam się nad jej przemalowaniem, ale jeśli nie będę miała na nią pomysłu, to oczywiście dam Ci znać. Pozdrawiam:) Aga

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga a pokazywałaś swój dom z zewnątrz kiedyś? Widzę dużo fajnych okien, jestem ciekawa samej bryły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój dom to tylko szeregówka, bez żadnych architektonicznych szaleństw. Miałam kiedyś woj dziennik na Forum Muratora, tam chyba wstawiałam zdjęcia domku z zewnątrz http://forum.muratordom.pl/showthread.php?198060-Nie-co-dziennik-budowlany, pozdrawiam. Aga

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba, zdecydowanie Ci się ten pokój udał. Zieleń i róż świetnie tu razem wyglądają. Co to za zielona komoda? Ma fajne uchwyty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj Kasiu; cieszę się, że podoba Ci się pokój. Komoda to stary poczciwy Mammut Ikea. Jest w całkiem dobrym stanie, choć ma już 10 lat. W związku ze zmianami w pokoju Małej planuję go przemalować na biało lub szaro. Nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji.

  OdpowiedzUsuń