Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 9 czerwca 2014

Wakacyjny dom w Portugalii.

Dawno nie pokazywałam na swoim blogu wnętrza, które by mnie zachwyciło. Ale oto jest. Wakacyjny dom, a właściwie domek położony w Casa de Palmela na obrzeżach Lizbony. Właśnie planuję wakacyjny wyjazd rodzinny. Może właśnie Portugalia? Nie wiem czy projektantka Monica Penaguião do której te piękne wnętrza należą planuje ich wynajem, ale może....

W każdym bądź razie można się pozachwycać.


źródło: tu

8 komentarzy:

 1. Wow... zjeść obiad na powietrzu przy stole z takim widokiem... Rozmarzyłam się:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z takim widokiem to i śniadanie i obiad i kolację.... A przeglądając dokładnie zdjęcia zwróciłam jeszcze uwagę na .... kolorowy papier toaletowy w łazience. To się nazywa dbałość o szczegóły!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tam jest przepieknie.... Zachwycilam sie, to niesamowity dom. Moc spedzic tam choc tydzien-oj marzenie...:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że jest to marzenie z tych możliwych do zrealizowania. Może nie koniecznie w tym cudownym domku, ale samo miejsce jest piękne.Może zainspirowac do planowania letniego wypoczynku. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Drewniane drzwi, lekko przybielone, na których widać ślad czasu...moje marzenie, są idealne! My ślemy pozdrowienia z Grecji :) Portugalię mam na liście, za rok mam nadzieje Stany.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za pozdrowienia. O, Grecja .... pięknie. Stany też mam w planach, raczej dalszych, Na razie wakacyjny kurs obrany - po raz kolejny Chorwacja. Już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 7. daj znać czy udało się wynająć :) ? niezwykły i zapierający dech :)
  pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 8. Niesamowity klimat! Tak pięknie to wnętrze gra z tym, co jest na zewnątrz...Zresztą Portugalia jest niesamowita pod każdym względem! Pozdrowienia Agnieszko!

  OdpowiedzUsuń